OTEVÍRÁNÍ DVEŘÍ BYTŮ HAVÍŘOV - ZÁMEČNÍK HAVÍŘOV

OTEVÍRÁNÍ DVEŘÍ BYTŮ HAVÍŘOV - ZÁMEČNÍK HAVÍŘOV

Pokud máte problém, zabouchnuté bytové dveře, nebo zamčené dveře od bytu a nemáte klíč, tak se obraťte na náš zámečnický servis. Otevíráme byty V Havířově bez poškození, v závislosti na daném zabezpečení dveří. Naše zámečnictví, zabouchlé byty otevírá bez poškození dveří či zámků. Pokud je byt zamčený, také se dájí dveře profesionálně otevřít bez poškození, ale záleží na zabezpečení dveří (bezpečnostní kování, vložka atd.). Není naším ůčelem Vám zabouchlé, nebo zamčené dveře vyrazit či vypáčit, ale snažíme se co nejšetrněji tyto dveře otevřít, bez velkých nebo žádných následků.

Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou klíčů a autoklíčů a také se již několik let specializujeme na nouzové otevírání dveří bytů a dalších objektů.

Působnost našeho zámečnictví

Karviná: Albrechtice, Bohumín, Český Těšín, Dětmarovice, Dolní Lutyně, Doubrava, Havířov, Horní Bludovice, Horní Suchá, Chotěbuz, Orlová, Petrovice u Karviné, Petřvald, Rychvald, Stonava, Těrlicko

Snažíme se přijíždět k zákazníkům v co nejkratším časovém intervalu. Pokud nejsme zrovna zaneprázdněni jinými zámečnickými službami u dalších zákazníků, příjezd zámečníka se pohybuje v rozmezí 15-60 minut, dle lokality, ve které se zákazník právě nachází.

Google map: Havířov

Přihlášení