OTEVÍRÁNÍ DVEŘÍ BYTŮ OSTRAVA - ZÁMEČNÍK OSTRAVA

OTEVÍRÁNÍ DVEŘÍ BYTŮ OSTRAVA - ZÁMEČNÍK OSTRAVA

Pokud máte problém, zabouchnuté bytové dveře, nebo zamčené dveře od bytu a nemáte klíč, tak se obraťte na náš zámečnický servis. Otevíráme byty v Ostravě bez poškození, v závislosti na daném zabezpečení dveří. Naše zámečnictví, zabouchlé byty otevírá bez poškození dveří či zámků. Pokud je byt zamčený, také se dájí dveře profesionálně otevřít bez poškození, ale záleží na zabezpečení dveří (bezpečnostní kování, vložka atd.). Není naším ůčelem Vám zabouchlé, nebo zamčené dveře vyrazit či vypáčit, ale snažíme se co nejšetrněji tyto dveře otevřít, bez velkých nebo žádných následků.

Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou klíčů a autoklíčů a také se již několik let specializujeme na nouzové otevírání dveří bytů a dalších objektů.

Působnost našeho zámečnictví

Ostrava: Čavisov, Dolní Lhota, Horní Lhota, Hošťálkovice, Hrabová, Klimkovice, Krásné Pole, Lhotka, Mariánské Hory a Hulváky, Martinov, Michálkovice, Moravská Ostrava a Přívoz, Nová Bělá, Nová Ves, Olbramice, Ostrava – Jih, Petřkovice, Plesná, Polanka nad Odrou, Poruba, Proskovice, Pustkovec, Radvanice a Bartovice, Slezská Ostrava, Stará Bělá, Stará Ves nad Ondřejnicí, Svinov, Šenov, Třebovice, Václavovice, Velká Polom, Vítkovice, Vratimov, Vřesina, Zbyslavice

Snažíme se přijíždět k zákazníkům v co nejkratším časovém intervalu. Pokud nejsme zrovna zaneprázdněni jinými zámečnickými službami u dalších zákazníků, příjezd zámečníka se pohybuje v rozmezí 15-60 minut, dle lokality, ve které se zákazník právě nachází.

Google map: Ostrava

Přihlášení