VÝROBA AUTOKLÍČŮ

Výroba klíčů k automobilům

Výroba klíčů k automobilům

Vyrábíme autoklíče s imobilizérem téměř na všechny značky vozů, včetně načipování imobilizéru přímo v prodejně nebo v automobilu. Vyrobíme Vám originální klíč s čipem (crypto-plovoucí kod) i s dálkovým ovládáním přímo v klíči na vozy Škoda, Volkswagen, Audi a Seat a i na ostatní značky aut.

Autoklíče i s imobilizérem

Autoklíče i s imobilizérem

Autoklíče s imobilizérem. Imobilizér slouží jako ochrana automobilu proti neoprávněnému startu motoru. V autoklíči se nachází transpordér (čip), který komunikuje s jednotkou motoru respektive s imobilizeovou jednotkou, která blokuje start motoru. Kolem zámku zapalování se nachází tzv. čtecí kroužek, nebo také čtecí cívka, ve které po otočení klíčem vzniká magnetické pole a s čipu v klíči se načtou data, která odblokují imobilizér a auto lze nastartovat. Od roku 1995 mají téměř všechna auta imobilizér. Autoklíče:(i s čipem) VW-Group (VW, Škoda, Audi, Seat), Opel, Ford, Pegueot, Renault, Citroen, Mitsubishi, Honda, Kia, Hyundai, Toyota, a další.

Opravy autoklíčů a dálkových ovládání.

Opravy autoklíčů a dálkových ovládání.

Opravujeme autoklíče a dálkové ovládače k vozům. Pokud máte promačkané tlačítka na svém autoklíčí s dálkovým ovládáním, jsme schopni, dle typu vozu, Vám tento autoklíč opravit. Vyměníme Vám starý obal za nový a elektroniku dálkového ovládání zamykání včetně imobilizéru Vám přeinstalujeme do nového obalu. Váš autoklíč bude zase jako nový. Také provádíme výměnu mikrospínačů (dle typu) na základní desce dálkového ovládače. 

Přihlášení