Zpět

Dodávka a montáž Generálního Systému Klíčů

Přidáno: 16. 1. 2020 21:06:40 Počet shlédnutí: 853

16 Leden 2020

Únor 2017 - Dodávka a montáž Generálního Systému Klíčů pro nově vybudovaný objekt NATUR PRODUKT v Havířově. "Pasta Romana"

 Dodávka a montáž Generálního Systému Klíčů

O restauraci
Na okraji Havířova postupně vytváříme malý ostrůvek klidu a původní přírody. Tady se společně se svými dětmi můžete dozvědět mnoho zajímavého o bylinách, ovoci a stromech.

První plány na výstavbu PASTA&CAFÉ ROMANA vznikly někdy v lednu 2016. Neuběhl ani půlrok a hrubá stavba byla na světě.

Je březen 2017, všechny systémy od vytápění přes úpravnu vody až po wi-fi fungují bezvadně, myčka myje, trouba peče a pípa nedočkavě kape. Obslužný perzonál si zkouší stejnokroj a cizeluje detaily, aby ostrý provoz běžel jako dobře namazaný stroj.

Co očekávat od PASTA&CAFÉ ROMANA? Příjemné posezení uvnitř i na zastřešené terase, vynikající kávu připravenou na rozličný způsob, tradiční čaje i velice neotřelé bylinkové kombinace, které nádherně voní a ještě lépe chutnají. Nesmíme ale zapomenout na to hlavní, na kuchyni. Rozhodli jsme se chystati vám krmi z těch nejlepších ingrediencí a, pokud možno, od vybraných a prověřených regionálních dodavatelů s důrazem na čerstvost a kvalitu. Samotné značkové plněné těstoviny Pasta Romana jsou pak „echt" produktem německé manufaktury, založené v roce 1988. Ani mlsní jazýčci ale nepřijdou zkrátka, každý den se i mistr cukrář bude chtít vytáhnout něčím originálním.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení