Zadlabací zámky

Funkce zadlabacího zámku.

Funkce zadlabacího zámku.

Zadlabací zámky jsou ovládány přes hřebenový, nebo ozubený převod cylindrickou vložkou. Tento převod zajišťuje vysunutí zamykací závory do zárubní. Zadlabací zámky mají střelku, která se ovládá klikou a slouží pouze pro otevření nezamčených dveří. Také se vyrábějí zámky pro dozické klíče, a fazonové klíče. Princip těchto zadlabacích zámků je stejný jako u zámků pro cylindrickou vložku, ale nejsou vhodné do dveří se zvýšenou bezpečností. Můžeme je použít například do mezipokojových dveří. 

Druhy zadlabacích zámků.

Druhy zadlabacích zámků.

Zadlabací zámky se vyrábějí pro různé typy dveří, například pro dveře hliníkové, plastové, dřevěné atd. Také v různých rozměrech a provedení kako je zadlabací zámek s válečkem místo střelky, výsuvnými trny, rozvorové zadlabací zámky - více bodové zamykání pro profilové dveře atd. Zde je odkaz na jednoho z českých výrobců zadlabcích zámků.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení