VÝROBA AUTOKLÍČŮ

Výroba klíčů k automobilům

Výroba klíčů k automobilům

Vyrábíme autoklíče s imobilizérem téměř na všechny značky vozů, včetně načipování imobilizéru přímo v prodejně nebo v automobilu. Vyrobíme Vám originální klíč s čipem (crypto-plovoucí kod) i s dálkovým ovládáním přímo v klíči na vozy Škoda, Volkswagen, Audi a Seat a i na ostatní značky aut.

Autoklíče i s imobilizérem

Autoklíče i s imobilizérem

Autoklíče s imobilizérem. Imobilizér slouží jako ochrana automobilu proti neoprávněnému startu motoru. V autoklíči se nachází transpordér (čip), který komunikuje s jednotkou motoru respektive s imobilizeovou jednotkou, která blokuje start motoru. Kolem zámku zapalování se nachází tzv. čtecí kroužek, nebo také čtecí cívka, ve které po otočení klíčem vzniká magnetické pole a s čipu v klíči se načtou data, která odblokují imobilizér a auto lze nastartovat. Od roku 1995 mají téměř všechna auta imobilizér. Autoklíče:(i s čipem) VW-Group (VW, Škoda, Audi, Seat), Opel, Ford, Pegueot, Renault, Citroen, Mitsubishi, Honda, Kia, Hyundai, Toyota, a další.

Opravy autoklíčů a dálkových ovládání.

Opravy autoklíčů a dálkových ovládání.

Opravujeme autoklíče a dálkové ovládače k vozům. Pokud máte promačkané tlačítka na svém autoklíčí s dálkovým ovládáním, jsme schopni, dle typu vozu, Vám tento autoklíč opravit. Vyměníme Vám starý obal za nový a elektroniku dálkového ovládání zamykání včetně imobilizéru Vám přeinstalujeme do nového obalu. Váš autoklíč bude zase jako nový. Také provádíme výměnu mikrospínačů (dle typu) na základní desce dálkového ovládače. 

VÝROBA AUTOKLÍČŮ

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení