HOTELY A VEŘEJNÉ BUDOVY

Klíčový systém SGHK - méně klíčů ale více dveří

Klíčový systém SGHK - méně klíčů ale více dveří

Provádíme zaměření, návrh, výrobu a montáž klíčových systémů SGHK

Systémy vložek (zámků) se společným uzávěrem na klíč - SYSTÉMY GENERÁLNÍHO A HLAVNÍHO KLÍČE

Použití systémů: Systémy SGHK se dají použít v objektech, jako jsou například, nemocnice, sportovní areály a haly, sídla firem, hotely a penziony, úřady a podobně, ale i také v rodinných domech.

Systémy generálních a hlavních klíčů (SGHK), jsou klíčové systémy, které umožňují kontrolovatelný vstup do jednotlivých dveří v objektu. Klíče nebo zámky lze sjednotit a kombinovat mezi sebou. Výhodou těchto klíčových systémů, je malý počet klíčů, kterými se dají otevřít vícero dveří. Systém se při výrobě dá nakonfigurovat dle přání zadavatele. 

Generální klíč: Klíč, kterým odemknete všechny dveře v objektu. Tento klíč zpravidla vlastní majitel objektu, ředitel, bezpečnostní služba, vrátný, hasiči apod. Klíč, pokud ho vlastní druhá osoba (hasiči, bezp, agentura atd,) by měl být zapečetěný, a jeho použití by mělo být jen ve výjimečných situacích (požár apod.). Počet generálních klíčů určuje zadavatel, neboli zákazník.

Hlavní klíč: Klíč kterým odemknete jen určené dveře v objektu. Počet hlavních klíčů závisí na počtu dveří v objektu. Hlavní klíče se dají sjednotit pro více dveří. Hlavní klíče vlastní z pravidla ti, kteří do jednotlivých dveří vstupuji aby mohli vykonávat svou činnost.

Vlastní klíč: Tento klíč má přístup pouze do jedněch dveří.

PANIKOVÉ KOVÁNÍ A ZÁMKY

PANIKOVÉ KOVÁNÍ A ZÁMKY

Panikové, protipožární kování pro únikové východy.

Dodáváme a montujeme paniková kování těchto výrobců: FAB, CISA a DORMA v souladu s těmito normami:

ČSN EN 1627 - Odolnost proti násilnému vniknutí
ČSN EN 179 - Pro únikové východy
ČSN EN 1125 - Pro panikové únikové východy
ČSN EN 1634-1 - Pro požárně odolné dveře

PRINCIP PANIKOVÉHO KOVÁNÍ

Panikové kování lze použít všude tam kde, se shromažďuje větší počet osob. Tyto panikové kování se dají uzamknout a jsou uzamčeny přístupy z venčí.

Jakmile však dojde k mimořádné události (požár a pod.), lze tyto dveře opatřené panikovým kováním otevřít zevnitř, pouhým tlakem na madlo nebo kliku (dle typu panikového kování).

PANIKOVÉ KOVÁNÍ   SYSTÉMY GENERÁLNÍHO A HLAVNÍHO KLÍČE

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení