Hydraulické zavírače dveří

Samočinné zavírání dveří

Samočinné zavírání dveří

Hydraulické zavírače, mají za účel samovolně zavřít (zabouchnout) dveře, a to tak, že dveře po otevření tento zavírač přes hydraulický a pístový mechanizmus tyto dveře samovolně zavře. Princip zavírání dveří je ojedinělý. Pružína v zavírači se po otevření dveří natáhne a tlačí na píst ve válci, který je naplněn speciálním olejem, který přes zpětnou trysku je tlačen tímto válcem do komory. Olej má velkou hustotu a tímto způsobem se dveře rovnoměrně a hladce zavírají. Tryska je seřiditelná - seřizuje se průtok oleje v trysce a tím pádem se dá seřizovat zavírač, například kvůli okolní teplotě, kdy se vlivem této teploty mění viskozita oleje a zavírač zavírá buď pomalu, nebo naopak velmi rychle.

Zavírače s aretací

Zavírače s aretací

Při výběru a montáži zavírače je nutno dodržet specifikaci a postup montáže. Zavírače se vyrábějí v několika provedeních. Záleží hlavně na hmotnosti daného křídla, šířce a materiálu dveří. Také se vyrábějí zavírače s vypínatelnou aretací zavírání. To znamená, že například po otevření dveří do určitého úhlu, který je stavitelný, zavírač tyto dveře nezavře a zůstanou otevřené. Vhodné při stěhování, nebo větrání. Aretace se dá kdykoli vypnout a zavírač opět funguje v klasickém režimu zavírání dveří.

Na trhu je mnoho druhů zavíračů a také se vyrábějí v různých berevných a typových provedeních.

V případě instalace, nebo koupě hydraulického zavírače nás neváhejte kontaktovat.

Klíčnictví Marlock s.r.o.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení