Zámečnická pohotovost

Nouzové otevírání dveří, bytů, a aut

Naše zámečnická pohotovost pro otevírání dveří bytů, domů, ostatních objektů a aut

08:00 až 18:00 hod.*

733 712 806 - Marek

Nouzové otevírání dveří bytů a automobilů bez násilného poškození.

Provádíme nouzové otevírání (otvírání) dveří bytů, zámků aut, vytažení zalomených klíčů, cizích předmětů apod. Žádný zámek není pro nás překážkou. Při nouzovém otvírání dveří, klademe velký důraz na profesionalitu a to tak že se snažíme dveře nouzově otevřít bez poškození zámku dveří nebo jiných součástí jako jsou zárubně, bezpečnostní kování a podobně. Našim cílem je otevřít dveře tak aby další investice zákazníka po nouzovém otevření dveří, byly téměř nulové. Určitě není problém zabouchnuté (zabouchlé) dveře vyrazit, ale s jistotou dojde k nějakému poškození ať už dveří, zárubní, nebo zadlabacího zámku a to nemluvě o zamčených dveřích na dva západy, nebo vícebodových bezpečnostních dveřích. U otevírání automobilů také není problém třeba rozbít okno a odemknout dveře auta páčkou zevnitř, ale některé modely aut mají tzv. sejf systém (Safe System) a ten znemožňuje otevřít automobil zevnitř. Proto se snažíme používat profesionální nástroje pro otevírání dveří a automobilů. Jelikož máme dlouholeté zkušenosti (více jak 10 let) s montážemi bezpečnostních zámků, tak si i některé nástroje pro otevírání dveří bytu a dveří aut vyrábíme sami, což nám napomáhá ke kvalitě našich služeb a ke spokojenosti našich zákazníků.

Snažíme se také přijíždět k zákazníkům v co nejkratším časovém intervalu. Pokud nejsme zrovna zaneprázdněni jinými zákazníky, náš příjezd se pohybuje v rozmezí 15-60 minut, dle lokality, ve které se zákazník nachází.

*Mimo tuto dobu je i nádále možno volat na naše telefonní čísla, a po domluvě s našimi techniky Vám, pokud to bude možné, rádi pomůžeme.

*Nemůžeme Vám, ale garantovat, že se mimo tuto dobu našim technikům dovoláte.

Děkujeme za pochopení.

 Pohotovost pro otevírání dveří bytů a aut

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení